Смачні заходи на свіжому повітрі в «Пущі»

19.10.2019

Осінь в Пущі – це надзвичайно красиво. А ще осінь в Пущі – це свіже повітря і прекрасний апетит! Для того, щоб супроводжувати ваші івенти смачним кейтерингом, ми маємо в «Пущі» власне вуличне обладнання.

  1. Млинниця, що дозволяє випікати одночасно 6 млинців з пилу, з жару.
  2. Унікальний самовар Istambul (50 літрів) зі станцією для приготування справжньої кави по-східному на 10 турків. Тільки уявіть: ми зможемо одночасно пригощати ваших гостей 10-ма чашками за хвилину!
  3. Кунак для гарячих страв і напоїв (60 літрів), в якому ми приготуємо супи, зимові напої на зразок глінтвейну або грогу.
  4. Щедрий котел для плову на відкритому вогні (40 літрів), використовуючи який можна втілити будь-яку ідею східної кухні: приготувати плов, шурпу, овочі-гриль
  5. Козацька пательня – універсальна гриль-сковорода для справжньої паельї, картоплі по-домашньому, овочів або будь-яких страв кухонь світу, які потребують смаження та гасіння на відкритому вогні.
  6. Великий мангал (1 метр 20 см завдовжки) для всіляких страв «з димком», у меню – баварські ковбаски, традиційні шашлик і рибка, рум'яні овочі, а також бургери і хачапурі на відкритому вогні.

Чекаємо на вас!

Фото 1 Фото 2

Фото 3 Фото 4