Праздник на свежем воздухе от этно-ресторана «Рідна Хата»

22.07.14
База відпочинку «Изумрудная»

Ви вирішили відсвяткувати корпоратив, сімейне свято або День народження на природі? База відпочинку «Изумрудная» – привабливе місце в Києві для проведення банкетів, вечірок та різноманітних святкових заходів. Також Ви можете ще й порибалити, взявши напрокат човен.

База знаходиться в одному кілометрі від житлового масиву Оболонь на березі заливу Дніпра Верблюжий. Це унікальне місце на лоні природи для відпочинку та розваг. Ви можете за своїм смаком підібрати дерев’яний будиночок або альтанку, а команда етно-ресторану «Рідна Хата» із задоволенням допоможе організувати Ваше свято! Вишуканий фуршет або банкет та найдобірніші смакові якості страв від шеф-кухаря нашого ресторану – запорука вдалого вечора! 

Свято на свіжому повітрі від етно-ресторану «Рідна Хата»

Ми запропонуємо Вашим гостям найсмачніші страви рідного краю. Мало хто з нами не погодиться, що такої багатої та різноманітної кухні, як наша, українська, у світі немає! Враховуючи Ваші індивідуальні побажання, ідеї та фінансові можливості, а також статус події й кількість запрошених гостей, ми допоможемо Вам підібрати меню заходу аж до найдрібніших нюансів. На нашому сайті www.ridna-hata.com.ua  Ви можете ознайомитись із варіантами запропонованого меню та, залишивши свою електронну адресу, отримати підготовану пропозицію згідно Ваших побажань.

Ціна на виїзний банкет від етно-ресторану «Рідна Хата» починається від 200 грн. на людину. Питання з алкоголем вирішуємо демократично. 

«Найвища якість при розумних цінах» – такий наш девіз! Телефонуйте: (044) 235-39-52, (066) 380-05-07.