Кейтеринговые услуги от этно-ресторана «Рідна Хата»

08.05.14
Кейтерингові послуги від етно-ресторану «Рідна Хата»

Ви вирішили відсвяткувати День народження на природі, провести урочисту подію на роботі в компанії колег або влаштувати чудове свято вдома у вузькому родинному колі? Команда етно-ресторану «Рідна Хата» із задоволенням допоможе Вам організувати різноманітні виїзні заходи.

А, можливо, Ви любите посидіти на пікніку у великій компанії співробітників? Все це можна організувати без усіляких труднощів, нам лише потрібно знати, скільки гостей буде на Вашому святі. Вишуканий фуршет та найдобірніші смакові якості страв від шеф-кухаря нашого ресторану – запорука вдалого вечора!

Ми запропонуємо Вашим гостям найсмачніші страви рідного краю. Мало хто з нами не погодиться, що такої багатої та різноманітної кухні, як наша, українська, у світі немає! Етно-ресторан «Рідна Хата» нагодує Ваших гостей у будь-якому місці та у зручний для Вас час. Враховуючи Ваші індивідуальні побажання, ідеї та фінансові можливості, а також статус події й кількість запрошених гостей, ми допоможемо Вам підібрати меню заходу аж до найдрібніших нюансів.

На нашому сайті Ви можете ознайомитись із варіантами запропонованого меню та, залишивши свою електронну адресу, отримати підготовану пропозицію, згідно Ваших побажань.

Ціна на виїзний банкет від етно-ресторану «Рідна Хата» починається від 200 грн. на людину. Питання з алкоголем вирішуємо демократично. Найвища якість при розумних цінах – такий наш девіз!

Телефонуйте: (044) 235-39-52, (066) 380-05-07.